Kullanım Şartları

Bu sayfada ve metinde kullanılan “kullanıcı” terimi, herhangi bir şekilde siteyi kullanan her türlü gerçek ve tüzel kişiyi ifade eder. Tüm kullanıcılar bu sayfada bulunan şartlara uymayı kabul etmiş sayılacaktır.

  1. “yenibilgim.com” sitesi ücretsiz olarak kullanıcılarına hizmet veren bir bilgi bloğudur. Yazılan içeriklerin hepsi blog yazarının ya da yazarlarının kendi düşünceleridir. Bundan dolayı bu bilgilerin tamamının ya da bir kısmının doğruluğu konusunda asla garanti verilmemektedir. Bu sitede yazılan bilgilerin kullanımı tamamen kullanıcının insiyatifindedir. Bu sitede bulunan her hangi bir içeriğin uygulanması sonucu ortaya çıkacak her türlü sonuçtan kullanıcı sorumludur.
  2. Sitede sunulan bütün içerikler sosyal medyadan derlenerek hazırlanır ve kullanıcıya sunulur. Bu bilgileri elbette kullanabilirsiniz ancak, yazılı olarak ve kar amacı güderek bu bilgileri değiştirmeden kullanmak yasaktır.
  3. Bir kullanıcı siteye yorum yaparken bir isim ve e-posta adresi girilmesi zorunlu tutulmuştur. Bu bilgilerin doğru olduğunun kontrolü yapılmamaktadır. Yapılan her yorumda IP adresi site veritabanında saklanmaktadır.
  4. Kullanıcı hareketlerini, kullanım sayısını ve popüler sayfaları tespit edebilmek amacı ile Google Analytics kullanılır. Reklam geliri elde etmek için ise Google Adsense altyapısı.